ROmedic Black Friday:  reduceri la serviciile de promovare a cabinetelor, clinicilor și firmelor medicale

dereglari menstruale

06-06-2011
movi
Nu este medic/terapeut
movi
buna ziua, pe data de 1mai am avut ultima menstra care a durat aproximativ 10 zile, de atunci si pana azi nu mi-a mai venit, precizez ca am 39 ani si am trompele ligaturate de la ultima nastere facuta cu cezariana, poate fi inceput de menopauza la ani astia?am si o prerioda foarteeeeeeeee stresanta si am si dat jos vreo 20 kg in ultimul an, va rog sa ma ajutati cu un raspuns
1 comentarii
0
13-06-2011, ora 09:07
movi
Nu este medic/terapeut
movi
revin din nou, am gresit data ultimuli ciclu era de fapt 1 aprilie nu 1 mai, si mai precizez ca am doar un ovar unul find extirpat cand aveam 19 ani in urma unui chist perforat, astept cu nerabdare un raspuns, va rogggg
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ciclul de două ori pe lună
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.