Durere de genunchi/lichid la genunchi
Buna ziua. In urma cu doua saptamani aproximativ am mers foarte mult pe jos si din acel moment m-am ales cu o durere la genunchiului drept in partea stanga laterala. Cu timpul durerea s-a mai ameliorat, insa nu a trecut. In momentul in care conduc si fortez piciorul dupa cateva ore de condus simt aceasta durere /jena. Noaptea nu ma doare, pot sa misc piciorul fara probleme, nu schiopatez insa este aceasta jena, mai ales daca fac un masaj intr-una anumit punct. Genunchiul este foarte putin umflat pe lateral sub rotula, insa aproape insesizabil si cand si cand daca intind piciorul aud cum imi trosneste. Nu imi aduc aminte sa ma fi lovit puternic. Am mai avut aceasta jena in trecut insa nu am dat importanta, ulterior a revenit in momentul in care am solicitat foarte mult piciorul. Exista posibilitatea sa fie lichid la genunchi? Mentionez ca am 33ani, 1.70 m si 58kg. Sport nu practic, in afara de a merge pe jos dar nu exagerat, cel mai mult timp il petrec in masina conducand. Va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 8Lovitura genunchi!
- 4Sindrom femuro-patelar
- 12Dureri puternice de oase
- 4probleme genunchi
- 5Dureri in genunchi cind stau mult in picioare
- 5Durere genunchi in urma fotbalului
- 1Durere genunchi
- 1durere la genunchi
- 1Dureri genunchi
- 3durere la genunchi dupa operatie
- 21Durere genunchi, sub rotula.
- 4Am o durere de genunchi
- 3Durere genunchi
- 3Durere genunchi - ce poate fi?
- 5Ce poate fi?
- 2Durere genunchi - ?
- 0Durere genunchi stâng
- 1Dureri la genunchi
- 2DVL III / IV cu radiculalgii si Exostoza platou genunchi
Mai multe informații despre: Durere de genunchi
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: