durere in timpul actului sexual

37 comentarii 1 2
0
04-10-2012, ora 15:08
gabriela zaharia
Nu este medic/terapeut
gabriela zaharia
Buna ziua,
Baiatul meu in varsta de 3 ani a inghitit un magnet de forma si marimea unei monede de 10 bani.Am fost imediat si i-am facut o radiografie, si moneda ajunsese in intestinul subtire.Mi-i s-a spus sa urmaresc in scaun moneda in urm.2-3 zile...de atunci au trecut 5 zile si...nu elimina moneda "natural".Intrebare: cat mai poate dura pana elimina moneda ??? E posibil sa mai stau inca o saptamana ???? Sfatuiti-ma, va rog, ce-i de facut ?? Multumesc.
0
23-10-2012, ora 15:28
belbe simona
Nu este medic/terapeut
belbe simona
buna ma numesc simona am 18 ani.vreau si eu un raspuns la o intrebare daca se poate...sunt casatorita de 3 luni.viata sexuala miam inceputo dupa, iar de vreo 3 saptamani in coace am niste dureri ingrozitoare in partea stanga jos.in timpul actului sexual simpt niste intepaturi pe sub burta.de 9 zile am niste dureri de cap si spate ingrozitoare, am ameteli foarte dese..miam facut un test de sarcina mia aparut doar o liniuta C..ma puteti ajuta va rog
multumesc anticipat
0
17-12-2012, ora 22:04
andreutza001
Nu este medic/terapeut
andreutza001
buna ziua!ma numesc andreea si am o intrebare daca se poate am o relatie stabila cu un baiat..(avem aproximativ 3 ani )si i-a aparut cam de 2-3 ori niste buline rosii in jurul penisului...ce ar putea fi?i-au mai aparut asa dar asta cand a luat Augumentin.la momentul de fata nu ia nimic.iar la mine nu de fiecare data am o secretie care e cam abundenta si mai apare ceva in genu la niste bobite albe...dc?va multumesc mult.
0
07-01-2013, ora 16:13
meys187
Nu este medic/terapeut
meys187
BUNA ZIUA am fost la prostituate din ziar, am fost la iea acum 2 saptamani pe data de 27 dec, in fine, am facut oral nep iar apoi normal cu prezervativ la un momentdat s-a rupt si nu mi-am dat seama am terminat. am actionat inconstient, am ajuns acasa mi-am dat seama si am urinat si m-am spalat bine va rog ziceti-mi la ce ma pot astepta sau ce trebuie sa fac ca sunt nelinistit, sa imi fac griji? multumesc. ce analize trebuie sa fac? trebuie? dupa cat timp?
0
09-02-2013, ora 22:33
chirichesaurelia21
Nu este medic/terapeut
chirichesaurelia21
buna ziua am la degetele de la mana stanga furnicaturi, amorteli la cele 2 degete de langa cel mare ;ce poate fi
doresc un raspuns;poate fi ocauza /;va multumesc
0
15-03-2013, ora 01:07
floringalis
Nu este medic/terapeut
floringalis
buna seara! am o fetita de 5 ani si 11 lui si a facut o traheita urata, asa ni s-a spus.. si rosu in gat, ce ma ingrijoreaza este ca are respiratia accelerata si tuseste mereu ce ar fi bun sa-i administram pentru ai calma tusea?
0
16-06-2014, ora 18:50
Anomin92
Nu este medic/terapeut
Anomin92
buna ziua! am si eu o problema destul de serioasa as putea zice. cu o zi in urma am avut un act sexual cu iubitul meu, timp de citeva minute a durat totul bine insa cind a revenit el deasupra si m-a penetrat am simtit o durere enorma in partea inferioara a abdomenului si nicidecum nu se oprea, am incetat actul dar durerea nu a incetat. Parca m-ar durea uterul, dar parca intestinul, durerea este continua si la inspir ma doare, la miscari mai bruste, chiar si cind stau asezata tot ma doare, nu pot explica fenomenul pt ca am mai simti asa durere pina acuma. Medicul de la urgenta, mi-a spus ca e din cauza incordarii sau a unei micari mai bruste ceea ce a provocat durerea, mi-a administrat antiinflamatoarea dar durerea nu a incetat, si mi-a recomandat supozitori vaginale, deja este a doua zi si nici decum nu trece. ce poate fi oare? o problema ginecologica sau e una de alt gen?
Adaugă un comentariu / răspuns
37 comentarii 1 2

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Actul sexual propriu-zis
  • Durerea sexuală după naștere - ce spun studiile
  •