Durere lombara in partea dreapta in momentul in care ma aplec
Buna ziua! Am 21 de ani si am inceput sa am ceva dureri de spate in zomba lombara in partea dreapta in momentul in care ma aplec. Durerea e destul de intensa in momentul aplecarii. Mentionez ca stau mult pe scaun si pozitia nu e una corecta. Care ar putea fi problema?isi revine?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3dureri lombare
- 2durere lombara dr., probleme de mictiune (urinari dese)
- 3ce inseamna descopatie lombara sciatica hiperalgica?
- 3anomalii ale scaunului, dureri lombare
- 7Dureri lombare
- 18Dureri la baza coloanei bazin piciorul drept!
- 1Dureri lombare
- 7Radiografii coloana
- 11Dureri Bazin + Neputinta la aplecare
- 1durere lombara
- 1Raceala in regiunea lombara a coloanei vertebrale
- 1Durere in zona lombara sold si genunchi
- 0Durere lombara
- 6Durere Spate
- 0Dureri lombare joase acute in primul trimestru de sarcina?!
- 0Durere lombara
- 1Rinichi??? Grav?
- 2Cat timp ma mai droghez? antiinflamator pt durere lombara
- 0Dureri de spate după actul sexual
Mai multe informații despre: Durerile lombare Durerea lombara durere lombara
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: