Durere partea laterala a penisului

24-03-2013
alex.marian23
Nu este medic/terapeut
alex.marian23
Buna ziua,

Tin in primul rand sa mentionez ca am vizitat un urolog pentru aceasta problema ce persista de mai bine de 4 luni. In urma palparii concluzia a fost ca nu este nimic, ci doar o hipersensibilitate a penisului care va trece de la sine.

Problema este ca aceasta senzatie de durere apare de fiecare data dupa sex/masturbare, oricat de bland ar fi, si tine cam o zi, apoi se continua cu disconfort inca vreo 3 zile. Singura solutie pe care am gasit-o e abstinenta. In urma cu 8 luni am avut o operatie de varicocel stang, care a decurs fara probleme. Tind sa cred si operatia a contribuit la acest simptom.

Apelez la acest forum pentru a afla daca s-a mai confruntat cineva cu aceasta problema si eventualele remedii.

Multumesc mult!
1 comentarii
0
27-03-2013, ora 12:41
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Va recomandam sa consultati un medic dermato-venerolog, este cel mai calificat pentru a va raspunde la intrebarea dvs.

O zi excelenta!
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.