Durere tibie

09-10-2018
Anamaria.R
Nu este medic/terapeut
Anamaria.R
Buna ziua,
Am 45 de ani si dupa o vacanta in care am mers mult in fiecare zi pe teren accidentat au aparut dureri sub genunchiul drept, pe fata anterolaterala a tibiei. Acolo este o zona dureroasa si la apasare. Durerile nu apar neaparat la efort Sunt variabile si dureaza de aprox 1 luna. Dureri similare Dar de mai mica intensitate, fara durere la apasare Sunt si la genunchiul stang. Multumesc !
2 comentarii
0
09-10-2018, ora 23:05
Dr. Marius Uscatu
Ortopedie si traumatologie, Bucuresti
Dr. Marius Uscatu
Buna seara,
Va rog sa ma scuzati, dar nu am reusit sa inteleg tocmai esentialul: greutate/inaltime.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior
0
10-10-2018, ora 05:01
Anamaria.R
Nu este medic/terapeut
Anamaria.R
1, 68 m si 55 kg Multumesc !
Nu fac niciun sport, munca mea este de birou.Multumesc !
Adaugă un comentariu / răspuns

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.