Dureri de genunchi
Buna seara. Am 31 de ani, 58kg si 1.67 inaltime. De cativa ani, 3-4, ma supara foarte tare genunchii. Cand ii flexez, trosnesc si ma dor. Se intampla si daca stau culcata si flexez, si daca sunt in picioare si ma las "pe vine" si cand ma ridic. Se intampla tot timpul, zi si noapte, ori de cate ori flexez. Nu sufar de nici o boala. Ce as putea avea si mai ales carui medic(ce specializare) ar trebui sa ma adresez. Mai mentionez, desi nu stiu daca are vreo legatura, ca in urma cu 3-4luni, am vizitat un ortoped pentru ca ma durea ingrozitor incheietura mainii drepte si mi s-a pus diagnosticul de ruptura de ligament, desi nu am facut nimic care sa provoace "ruptura", defapt stateam in pat cand au inceput durerile. Multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1dureri puternice in zona genunchilor
- 12Dureri puternice de oase
- 4durere genunchi
- 21Durere dupa cazatura pe genunchi
- 8Durere genunchi - fortat - exercitii sau imobilizare
- 4Durere de glezna si genunchi
- 0Dureri de genunchi
- 3Durere genunchi (TENDINITA)
- 6Durere genunchi drept
- 4Durere genunchi si glezna
- 3condromalacie bilaterala
- 1durere usoara de genunchi
- 2Genunchi umflat si dureri in timpul mersului
- 4Durere genunchi
- 2genunchi
- 2durere ascutita la genunchi stang
- 7Durere genunchi
- 4Dupa 10 luni de la operatia LIA si menisc nu pot merge normal si am dureri
- 0Durere genunchi
- 3Durere in zona genunchiului
Mai multe informații despre: Durere de genunchi cracmente genunchi
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: