Dureri de genunchi
Buna seara. Am 31 de ani, 58kg si 1.67 inaltime. De cativa ani, 3-4, ma supara foarte tare genunchii. Cand ii flexez, trosnesc si ma dor. Se intampla si daca stau culcata si flexez, si daca sunt in picioare si ma las "pe vine" si cand ma ridic. Se intampla tot timpul, zi si noapte, ori de cate ori flexez. Nu sufar de nici o boala. Ce as putea avea si mai ales carui medic(ce specializare) ar trebui sa ma adresez. Mai mentionez, desi nu stiu daca are vreo legatura, ca in urma cu 3-4luni, am vizitat un ortoped pentru ca ma durea ingrozitor incheietura mainii drepte si mi s-a pus diagnosticul de ruptura de ligament, desi nu am facut nimic care sa provoace "ruptura", defapt stateam in pat cand au inceput durerile. Multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4Sindrom femuro-patelar
- 4Durere genunchi!
- 12Durere suportabila la genunchi
- 4ceva reumatologic?
- 1Durere sub genunchi
- 3condropatie
- 1Durere genunchi dupa dans
- 5durere de genunchi!
- 0Durere genunchi, RMN
- 1Durere de genunchi
- 0Durere genunchi stâng
- 4Durere de genunchi și gamba umflata
- 1Durere picior/articulatii/cazatura
- 1Probleme la genunchi
- 0Va rog ajutatima! pata rosie umflata tare dureroasa la genunchi
- 2Problema tibie după operație veche
- 1Durere de la genunchi în jos și uneori tot piciorul.
- 2Durere genunchi
- 4Posibilitate de ligamentoplastie după 7 ani de la accidentare LIA?
- 6Durere denunchi, șold, glezne, rigiditate
Mai multe informații despre: Durere de genunchi cracmente genunchi
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: