Dureri de inima
Am 16 m-am ocupat cu sala de la 14 deoarece eram cam plinut de la o vreme am inceput sa ma ocup si cu luptele, dar din cauza treburilor si a tezelor nu aveam posibilitatea sa ma duc la antrenamente.Deja de aproximativ o luna nu ma ocup dar nici nu prea ma uit ce maninc si cît.Au inceput sa ma intepe in inima de la o bucata de timp dar nu am tras mare atentie dar durerile si intepaturile sau agravat tot mai tare si in timpul sizelei se intimpla ca ma inteapa dar doar atunci cind nu sunt foarte activ si inainte de culcare cind incerc sa ador ma doare in parte stina adica la inima.Acum in general nu fac multa miscare.Din ce cauza ar fi aceste dureri si ce as trebuii sa fac
1 comentarii
Ar trebui sa te duci la un consult la cardiologie. Succes
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 26Probleme inima
- 12dureri si intepaturi in corp
- 75intepaturi la inima
- 3Senzatii ciudate: ca niste mici intepaturi in zona centrala si catre inimia... o stare de emotie
- 0am stari de lesin un oftat intepaturii in inima
- 8intelepaturi in zona inimii, iar acum incepe sa imi amorteasca mana stanga
- 4am probleme cu inima, am nevoie urgent nevoie de un sfat
- 12junghiuri in zona inimii
- 1intepaturi in zona inimii
- 3Mana stanga amortita si dureri in piept
- 10Durere san?
- 3Dureri de cap si intepaturi de inima
- 3Angina la 24 de ani?
- 1Dureri in spate
- 1Intepaturi urmate de o stare de lesin
- 2Usturime inima si palpitatii
- 2Intepaturi torace
- 1Ce sunt intepaturile?
Mai multe informații despre: intepaturi la inima
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
