Dureri insuportabile preput

16-04-2020
robert2104
Nu este medic/terapeut
robert2104
Buna ziua !

Recent am avut contact sexual cu iubita mea, o partida mai agresiva, dupa care, la finalizarea actului sexual am realizat o sangerare la nivelul preputului (asa cred ca se numeste).
Imediat dupa finalizare, am mers la baie pentru a ma curata, unde am realizat petele de sange de pe penis. Au inceput sa apara dureri foarte persistente si o zona imflamata, in partea preputului.. pielii care se decaloteaza de pe capul penisului. A 2 zi, cand eram in dus, am incercat sa decalotez penisul pentru a vedea mai exact ceea ce ma doare, unde am realizat ca exista o rana (ca o taietura/ruptura) si o durere insuportabila. Au trecut deja 5 zile de la acel act sexual, durerile inca sunt prezente, umflatura nu mai este vizibila, dar ma doare foarte tare si la cea mai mica atingere. Am citit cateva articole despre ruperea “atei” si problemele preputului, dar nu m-am regasit in niciunul dintre acestea. Va rog frumos, sa mi rapsundeti cu maxima seriozitate, deoarece vreau sa rezolv problema si sa scap de dureri.
Multumesc !
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Rană pe penis
  •