dureri testiculare anabolizante

06-07-2014
tortoise
Nu este medic/terapeut
tortoise
Buna ziua!
de cateva luni ma dor testiculele.
durerile au inceput cand am facut un ciclu de anabolizante, in doze foarte mici pentru a imi spori forta, nu masa, pt un concurs. A fost prima data cand am luat.
Forta crescuse intr-adevat foarte mult, puteam sa ridic greutati foarte mari, dar dupa 2 saptamani au inceput sa ma doara testiculele dimineata, foarte tare.Am oprit administrarea in saptamana a 3a. Initial m am gandit ca durerea este din cauza suprimarii productiei proprii de testosteron.
Durerile au incept sa dispara cu timpul insa si acum, cateodata ma mai doare testicolul drept seara. De putine dati ma dor ambele, de obicei doar dreptul.
Am fost la medic m-a controlat si a zis ca nu este nimic dar eu sincer nu cred.Am uitat sa specific ca nu am probleme cu penisul (erectii normale, ejaculari normale-doar ca uneori ma doare la ceva timp dupa ce ejaculez)
Care credeti ca ar fi rezolvarea?
Va multumesc anticipat!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testiculul
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.