Epiglota

02-12-2021
Cataleya Elena
Nu este medic/terapeut
Cataleya Elena
Buna seara de ceva vreme mi a apărut ceva in gât epiglota vizibila și foarte deranjanta înainte de asta am avut o durere de cefalee de plângeam după mi au apărut bube pe tot corpul am fost la medic au zis ca este un virus și după ce au trecut bubele hop imediat epiglota am fost la ORL și la medic generalist mi au dat tratament timp de 5 zile antibiotic vreo 9 zile hidrocortizon dar epiglota mea e încă acolo simt tot arsura in gât și parca ceva pe strânge de gât iar medicii spun ca o sa treacă intru in a 3 a săptămâna și nimic schimbat la ea credeți ca se va așeza la locul ei sau măcar sa știu dacă voi trai cu ea toată viața așa ca sincer sunt disperata am și un bebe mic și îmi fac doar gânduri negre, as vrea mult ca cineva sa mi răspundă
2 comentarii
0
03-12-2021, ora 09:16
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
1 epiglota face parte din anatomia normala a laringelui. O sa fie acolo mereu,. fara Ea. ajunge mancarea in laringe si trahee
2 usturimea si restul simptomelor sunt de la un reflux gastro eosfagian si se investigheaza la gastrologie
3 gasiti pe forum mii de postari.. unde am explicat ce alimente NU aveti voie sa consumati
4 daca doriti imi trimiteti poze cu gatul in privat pe facebook sau hotmail
0
03-12-2021, ora 11:41
Cataleya Elena
Nu este medic/terapeut
Cataleya Elena
V-am scris pe Facebook Domnu Doctor dacă îmi puteți Răspunde sau un număr de telefon sa va pot contacta multumesc din suflet
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Amigdale cu puroi - cauze și tratament
  •