Escapelle-probleme

20-08-2017
Trix123456
Nu este medic/terapeut
Trix123456
Buna ziua!Am si eu o intrebare ce ma nelinisteste.
In urma cu o saptamana am avut un incident in timpul actului sexual iar prezervativul s a spart.Fiind in perioada fertila (uitandu ma pe calendarul meu menstrual) am decis sa mi administrez o contraceptie de urgenta, mai exact o pastila de Escapelle.Problema este ca de ieri am inceput sa am sangerari si dureri abdominale si nu mi pot da seama daca este din cauza pastilei sau sunt altele motivele.Vreau un raspuns va rog..
Multumesc mult!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.