Experienta cu Medabon
Buna ziua!! Am facut o intrerupere de sarcina cu Medabon ieri, fiind parcurs tot procesul. Astazi, am facut un test de sarcina si a ieșit pozitiv. Este încă prea devreme pentru test sau sarcina este prezenta? Mulțumesc !!
1 comentarii
Testul de sarcina va ieși pozitiv în medie pana la 3 saptamani...durează pana când hormonii de sarcina se reduc la zero. Pentru liniștea ta, poți face beta HCG la un interval de câteva zile pentru a vedea valoarea și în principiu ca scad.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5avort medicamentos unde se face in Iasi?
- 0Avort medicamentos 5 saptamani
- 3Avort medicamentos
- 1Avort medicamentos in SIBIU?
- 11Palpitatii, dureri de mana stanga si amorteli
- 1Experienta mea cu avort medicamentos(nu recomand)
- 6Avort medicamentos-Medabon
- 0Avort medicamentos cu Medabon
- 4Experienta medabon
- 4Medabon -avort medicamentos
- 4Medabon
- 1La cat timp după avort medicamentos a apărut menstruația ?
- 0Întrerupere de sarcină
- 0Medabon- experienta Februarie 2023
- 5Experienta cu Medabon 19.05.2023
- 1Avort medicamentos: Medabon
- 1Experiența mea cu Medabon
- 2Dragele mele avort medicamentos Medabon
- 1Avort medicamentos!
- 5Avort cu Medabon - super simplu - 2025
Mai multe informații despre: Avortul medicamentos avortul medicamentos cu mifepriston si misoprostol medabon
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: