Genunchi rosu
Buna seara! Am 21 de ani si la inceputul lunii februarie a inceput sa ma intepe sub rotula genunchiului stang(foarte putin si fara a face efort fizic). La doua zile distanta, mi se umflase foarte putin genunchiul sub rotula, iar zona era rosiatica si simteam niste furnicaturi(fara pic de durere). M-am dat cu sindolor gel timp de 3-4 zile si m-a lasat. La 3 saptamani distanta, am aceeasi problema cu mici intepaturi in zona gambei(langa tibie, mai exact). Care ar fi problema, in mare?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3Umflatura la genunchi
- 27probleme cu picioarele
- 42Leziune la nivelul cornului posterior al meniscului intern
- 70Umflatura ciudata la genunchi
- 3o umflatura pe laba piciorului
- 3Umflatura pe picior
- 1Durere si inflamare la laba piciorului
- 3Umflarea genunchiului...
- 1Probleme la membrul inferior
- 1Probleme genunchi copil 12 ani
- 2Chist la maleola externa
- 0Umflatura pe picior
- 8Nodul genunchi
- 0Umflaturi langa tibie
- 1Umflatura sub genunchi in urma unei hiperextensii a genunchiului
- 1Umflatura genunchi stang
- 6Umflatura picior
- 2Intrebare - umflatura pe picior
- 5Cancer oase plate?
- 0Hematom sau formațiune tumorala copil 8 ani
Mai multe informații despre: umflatura la genunchi umflatura la picior
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: