Help! testicole mi s-au micsorat...

06-08-2007
johnny G
Nu este medic/terapeut
johnny G
zicetimi va rog ce se intampla kci mi sa facut rana in ambele parti ale scrotului pe picior shi pe scrot shi mi sau micsorat testicolele shi pielea din jurul lor secreta park o subst urat mirositoare shi park ar subtia pielea se face o rana mai aiurea shi doare...zicetimi ce este shi cum se vindeca, se poate sa fie din cauza folosirii substantelor anabolice..steroizii pls help
3 comentarii
0
06-08-2007, ora 00:00
vicar
Nu este medic/terapeut
vicar
DUTE LA MEDIC
0
13-01-2008, ora 00:00
Carmenikaaa
Nu este medic/terapeut
Carmenikaaa
Ar putea fi din cauza steroizilor si din ce am auzit eu odata cu cresterea masei musculare se micsoreaza si penisul, sfatul meu e sa consulti un medic si sa te lasi de steroizi
0
23-05-2009, ora 12:55
SX
Nu este medic/terapeut
SX
rana sau iritatie? mie mi s-a facu iritatie si dupa ce am tot scarpinat ca nebunu :)) mi s-a facut rana... in sa nu am luat anabolice, steroizi, s.a.m.d.. Probabil de la o epilare cu lama (lama fiind probabil tinuta in conditii neadecvate) SAU "m-am oparit" fiind vara si transpirand poate a fost problema aceasta . Sincer nu am pot sa spun sigur cauza si cu atat mai putin rezolvarea inca am sa incerc sa pun cateva poze si sper la un raspuns :) Mersi mult
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testiculul
  • Lovitură la/în testicule
  •