Hernie inghinala
M-am operat marti de hernie inghinala si am taietura de vreo 5-6 cm.Peste o saptamana imi scot firele si vreau sa stiu daca ceaiul de galbenele este bun pentru 'lipirea ' mai rapida a taieturii.
1 comentarii
Buna seara! In luna noiembrie am fost operat de hernie inghinala partea dreapta si acum astept sa ma vindec;toate bune si frumoase, dar in ultima vreme simt in partea dreapta amortit si senzatia de umflat nevizibila ce ar putea fi?Astept raspunsul dumneavoastra, o zi buna!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 7suspiciune hernie femurala - sfaturi
- 1umflatura tare in zona inghinala
- 3Hernie inghinala
- 3Hernie inghinala la paralitic
- 0Operatia De hernie inghinala
- 1hernie inghinala?sau...
- 9Ruptura Gastrocnemian Medial - Sfaturi
- 8Durere inghinala dupa operatie de hernie
- 5operatie hernie inghinala
- 1ganglioni sau hernie inghinala
- 2Umflatura inghinala de aceeasi marime ca inainte de operatie
- 0Hernie inghinală sau pubertate?
- 1Hernie inghinala bilaterala
- 0Testicul necoborat și hernie inghinala
- 2Sângerări plaga operatie hernie inghinala stanga
- 0Hernie inghinala bilaterala
- 3Ajutati-ma, va rog!! La 18 zile de la efectuarea operatiei, am un zbor, de aprox. 3h.
- 2Operatie hernie inghinala
- 2Ridicare obiecte grele dupa operatie clasica cu plasa protetica hernie inghinala
- 3Umflătură mică persistentă după operația de hernie inghinală – normal?
Mai multe informații despre: Hernia inghinala
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: