Imi intarzie ciclul

02-02-2019
Harra
Nu este medic/terapeut
Harra
Buna ziua! Am 18 ani si de cateva zile imi intarzie ciclul. Am avut contacte sexuale dar de fiecare data au fost protejate iar ejacularea a fost in afara vaginului cu tot cu prezervativ. Pana acum ciclul l-am avut destul de regular, intre 28-30 de zile. Luna trecuta mi-a venit c.m. pe 29.12 iar acum trebuia sa imi vina cam pe 28, 29.01. Mentionez ca dupa dupa ce mi-a trecut ciclul(6 zile) luna trecuta, am avut un contact sexual protejat. Acum au trecut 6 zile si ciclul nu mi-a venit insa am avut o perioada plina cu foarte mult stres plus frigul de afara si am luat niste vitamine (Tonico Vita). De obicei ma dureau sanii cu o saptamana inaintee de a-mi veni ciclul iar acum nu simt nimic decat faptul ca mi s-au marit putin sanii dar fara nicio durere plus ca am avut acea senzatie de durere de burta si spate ca si cum mi-ar veni menstruatia. Ce poate sa fie de nu imi mai vine si imi intarzie atat de mult? O posibila sarcina o exclud 90% pentru ca am avut foarte mare grija.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.