In timpul partidei de sex mi sa rupt prezervativul.

26-04-2012
alexandru2012
Nu este medic/terapeut
alexandru2012
Am facut sex cu o fata pe care nu o cunosc doar de cateva zile dar ea ma asigura ca nu are nicio boala si este perfecta, dar eu nu vroiam sa fac fara prezervativ.Si in timpul actului sexual mi sa rupt prezervativul si am observat dupa cateva secunde. Ce sfaturi imi puteti da.VA ROG AJUTATIMA: VA MULTUMESC
8 comentarii
0
26-04-2012, ora 21:41
stelyy
Nu este medic/terapeut
stelyy
un control, sa vezi daca ai fost infectat cu ceva!!
0
26-04-2012, ora 22:34
alexandru2012
Nu este medic/terapeut
alexandru2012
Control unde sa merg?
0
26-04-2012, ora 22:55
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
N-ai simptome de boala dar vrei sa-ti faci analize?Pai as putea sa-ti enumar zeci de analize, de la Hiv, la VDRL, TPHA IgM pt Chlamidia Trahomatis, urocultura, sumar de urina..pot continua la nesfarsit...CONCLUZIA: mi se pare aberant sa-ti faci analize daca n-ai probleme.
P.S Ca idee, in urma unui contact cu o prostituata unui prieten i-au fost recomandate la o clinica privata VDRL, TPHA IgM pt Chlamidia Trahomatis
0
26-04-2012, ora 23:28
stelyy
Nu este medic/terapeut
stelyy
sa stii ca nu ai nevoie de simptone ca sa faci un control!!!asta e greseala multora, care cred ca doar daca ai vreun semn sau simptom trebuie sa ai vreo boala!!multe boli nu dau niciun fel de simptom!!poti face o analiza la sange un VDRL dar mai asteapta un pic, nici chiar asa de repede o sapt-doua!!
0
26-04-2012, ora 23:47
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
nu vorbeam in general...era vorba despre asta...intr-adevar sunt cateva analize care se recomanda a fi facute, in special hiv si vdrl
0
27-04-2012, ora 21:32
alexandru2012
Nu este medic/terapeut
alexandru2012
Deci ieri sa intamplat treaba asta.Dar de cat timp e nevoie pentru a lua ceva ?Adik mie mi sa rupt prezervativul si am observat dupa cateva secunde.Dar am vorbit si azi cu acea persoana si imi zicea ca nu are absolut nimiik.NU STIU CE SA CRED.Ce sfaturi imi puteti da ca imi e cam frica sa merg la analize.
0
27-04-2012, ora 21:47
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
pt linistea ta, du-te la o clinica si fa-ti teste pt depistare hiv, sifilis si probabil iti mai recomanda cei de acolo.Poti cere o trimitere de la medicul de familie.
0
27-04-2012, ora 21:53
alexandru2012
Nu este medic/terapeut
alexandru2012
Este o problema ca eu nu sunt in tara.si aici nu stiu sa merg la analize.Daca persoana e infectata se observa ceva la ea???ca maine ma intalnesc cu ea
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici