Inelul contraceptiv - usturimi si mâncarimi

24-11-2014
Ddy Diana
Nu este medic/terapeut
Ddy Diana
Acum cateva zile am introdus un inel contraceptiv nuvaring dar ma tot jena si l-am scos dar acum ma doare, ma ustura, ma mananca si imi curge ceva rozaliu. Ce sa fac ?
1 comentarii
0
08-12-2014, ora 13:52
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Este necesara vizita la un medic ginecolog pentru investigatii mai amanuntite.

O zi placuta!
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.