infectie in gat si scurgere galbuie

20-08-2008
Monica22gaby
Nu este medic/terapeut
Monica22gaby
Eu sunt racita in gat(mai exact am o infectie), si iau antibiotic (augmentin 1mg) si in urma cu 2 zile am avut contact sexual oral cu prietenul meu. Credeti ca este posibil sa-i fi transmis si lui infectia mea din gat, pt ca i-a aparut o scurgere galbuie nu abundenta, dar fara sa-l doara sau sa aibe altesimptome cum ar fi mancarimi, usturare in timpul urinarii sau altceva? multumesc
4 comentarii
0
20-08-2008, ora 00:00
slavered23
Nu este medic/terapeut
slavered23
cam cat de obsedati puteti fi?
si cand ai nasul infundat ii faci sex oral? ai fi in stare sa te sufoci cu scula lui in gura?
0
21-08-2008, ora 00:00
Monica22gaby
Nu este medic/terapeut
Monica22gaby
Ma asteptam sa primesc un raspuns de la o persoana avizata, nu de la una care are o minte atat de ingusta si probabil se simte frustata.
Daca nu sti despre ce este vorba mai bine iti vezi de treaba pt ca risti sa devii penibil/penibila.
0
26-08-2008, ora 00:00
mishckaa
Nu este medic/terapeut
mishckaa
nu cred ca infectia ta din gat se poate transmite organului genital al prietenului tau. totusi este posibil ca scurgerea lui sa fie datorata unei raceli infime sau a unei boli pe care a contactat-o pe la bazin sau de pe la o toaleta comuna.la un antrenament.nu e musai sa te simti tu culpabila
0
26-08-2008, ora 00:00
mishckaa
Nu este medic/terapeut
mishckaa
trebuie sa mearga la un medic sa i se stabileasca natura infectiei.totusi imi sustin ideea
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
13-01-2023, ora 13:20
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 400 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.