insarcinata in saptamana 38 si scurgere lichid (parca as fi facut pipi in pantaloni)

31-07-2011
simoniqe
Nu este medic/terapeut
simoniqe
buna diminetza, sunt insarcinata in 38 de saptamani si ieri cand cand eram de cumparaturi am simtit ca imi curge un liquid dar nu mult ca si cum as face pipi in pantaloni, ajunsa acasa am observat ca eram uda pe chiloti si pantaloni, dar nu mult si nu am nici o durere, se poate sa fie liquidu amniotic sunt un pik speriata nu stiu ce sa fac ieri am stat asa azi nu stiu sa ma duk sau nu la spital, durerri nu am iar bebe se misca ca de obicei,. va rog cineva cu experienta sau un medic. va multumesc
3 comentarii
0
31-07-2011, ora 13:16
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Buna ziua! Da, este lichid aminiotic.Mergi la Urgente la Ginecologie, ia legatura cu medicul tau ginecolog, chiar daca nu ai dureri ; se pare ca a venit sorocul; numai bine
0
31-07-2011, ora 13:21
simoniqe
Nu este medic/terapeut
simoniqe
va multumesc, sper sa fie asa... acum am niste emotii va imbrac si merg la spital...multumesc
0
22-01-2013, ora 00:40
havynn
Nu este medic/terapeut
havynn
ti-am lasat un mesaj privat, astept raspuns!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  • Secreții vaginale anormale în sarcină
  •