de vreo 2 luni am scurgeri foarte abundente si urat mirositoare

05-08-2007
adriana****
Nu este medic/terapeut
adriana****
de vreo 2 luni am niste scurgeri foarte abundente si foarte foarte urat mirositoare de culoare galbe verzui si in plus simt mancarimi si usturimi locale in zona vaginului...am programare la ginecolog in 3 zile mi-e si rusine sa-i spun simptomele si mi-e teama ce ar putea fi si cat de greu /lung este tratamentul...va multumesc
5 comentarii
0
05-08-2007, ora 00:00
diana24
Nu este medic/terapeut
diana24
si eu am avut aceleasi simptome.diagnosticul vaginita fati curaj si dute la doctor nu poti sta asa. bafta
0
05-08-2007, ora 00:00
adriana****
Nu este medic/terapeut
adriana****
va multumesc pt raspuns foarte mult.sanatate multa
0
06-08-2007, ora 00:00
vicar
Nu este medic/terapeut
vicar
DACA ITI ESTE RUSINE ATUNCI INCHIDE OHII SI GINDESTETE CA VORBESTI CU UN BUN PRIETEN/SAU PRIETENA.SUCCES
0
03-06-2010, ora 18:46
ana maria 23
Nu este medic/terapeut
ana maria 23
buna.dupa intreruperea anticonceptionalelor am observat niste scurgeri urat mirositoare, care ma deranjau din ce in ce mai mult, chiar dak ma spal f des, si chiar in timpul actului sexual, ele revin.
am fost la ginecolog, am fc analize, cik a iesit totul negativ, k e de bine, si k nu am nimic.si totusi acele scurgeri de la c provin?.fiind pt pirma oara la doctor, nu am pus f multe intrb.mi-a dat si un tratament...Cervugid ovule, pt vaginita.trebuie sa incep tratamentul, dar ma intrb, asta e solutia pt aceste scurgeri?va rog un rasp, cv sa ma lamuresc.multumesc!
0
02-07-2010, ora 11:24
Dr. Radu Botezatu
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Radu Botezatu
trebuie sa faci cu examen de secretie vaginala pentru a vedea ce anume este acolo
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.