ROmedic Black Friday:  reduceri la serviciile de promovare a cabinetelor, clinicilor și firmelor medicale

Intarziere ciclu menstrual

10-05-2016
Nocopy
Nu este medic/terapeut
Nocopy
Buna ziua! Ultima menstruatie am avut o incepand cu data de 2 Aprilie, putin prea devreme (atunci am inceput sa iau Euthyrox pt glanda autoimuna) am avut contact sexual pe data de 11 aprilie si am folosit prezervativ. Luna aceasta ciclul nu a aparut, au trecut 5 saptamani de la actul sexual, am facut test dar a iesit negativ. Mentionez ca nu ma dor sanii, nu am greturi sau alte simptome de sarcina. Credeti ca sunt insarcinata? Multumesc anticipat!
1 comentarii
0
11-05-2016, ora 17:13
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Teoretic nu ar trebui sa fie vorba despre o sarcina, dar ar fi indicat sa mergeti si la un ginecolog sa vedeti daca modificarile pot fi din cauza tratamentului actual.

O zi placuta!
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.