Întârzierea menstruației după anticoncepționale
Bună ziua! Am avut 3 luni în care am luat anticoncepționale Midiana, pentru chisturile ovariene. După aceste 3 luni, am încetat să le mai iau, iar menstruația întârzie să apara. Am niște crampe de 4 zile care normal îmi semnalau venirea menstruației. Am făcut test de sarcina și a ieșit negativ. Nu am alte simptome, decât crampele, care în mod normal îmi anticipau menstruația. Ce se întâmpla?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2intarziere menstruatie - provocare
- 4sunt insarcinata?
- 8de ce nu-mi vine ciclul menstrual?
- 4Un iubit confuz - menstruatie intarziata
- 19Dubii, sarcina...?
- 4Intarziere ciclu menstrual raceala
- 6menstruatie care nu vine si am aceleasi simptome ca atunci cand imi venea
- 3intarziere menstruatie
- 2Intarzierea menstruatiei
- 0Ajutor!! intarziere ciclu
- 2Pot fi gravida dupa un chiuretaj daca am folosit prezervativ?
- 0Sunt insarcinata sau doar stres?
- 2Am nevoie de ajutor - mi-a întârziat ciclul 3 zile
- 0De ce intarzie menstruatia?
- 2Menstruație întârziată după o "joacă" neprotejată
- 1Menstruatie intarziata 2 luni
- 6Sunt nedumerit... in legatura cu menstruatia si sarcina
- 0Ajutați-mă, ne dorim foarte mult un copil
- 2Bună seara, menstruația mă ține de o săptămâna și jumătate
Mai multe informații despre: Intarzierea ciclului menstrual menstruatia intarziata intarzierea menstruatiei
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: