Întârzierea menstruației după anticoncepționale

17-02-2021
piup
Nu este medic/terapeut
piup
Bună ziua! Am avut 3 luni în care am luat anticoncepționale Midiana, pentru chisturile ovariene. După aceste 3 luni, am încetat să le mai iau, iar menstruația întârzie să apara. Am niște crampe de 4 zile care normal îmi semnalau venirea menstruației. Am făcut test de sarcina și a ieșit negativ. Nu am alte simptome, decât crampele, care în mod normal îmi anticipau menstruația. Ce se întâmpla?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

22-02-2021, ora 09:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 38 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!   >
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.