iritatie pe capul penisului

24-11-2014
deny333
Nu este medic/terapeut
deny333
acu o saptamana am terminat un tratament de antibiotice si am avut si relati sexuale cu nevasta iar acu vreo doua zile a inceput sa ma manance capul penisului si pielita din jur si sunt ambele rosi pielita este un pic inflamata imi puteti spune va rog frumos ce ar putea fi?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.