Lipsa de energie/somnolenta

15-01-2019
Verno
Nu este medic/terapeut
Verno
Cum pot sa imi maresc si eu nivelul de energie?Sunt somnolent mai mereu.E adevarat ca fac tratament, avand schizo si toc, cu un antidepresiv si 2 antipsihotice.(fluoxetina, quetiapina si rispolept consta)dar ma simt somnolent si fara energie mai mereu.Ce sa fac sa ma energizez si eu putin in afara de cafea si energizante ca nu am voie.Iau Omega dar degeaba ma gandeam sa iau si vreo 500 mg de vitamina C.Oare ajuta?Cum sa nu mai fiu asa somnolent?Inteleg ca e de la tratament dar nu pot sa imi maresc cumva nivelul de energie totusi?Ce solutii sunt?Ajutor.Multumesc anticipat.
1 comentarii
0
15-01-2019, ora 22:21
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Roaga psihiatrul tau ca din moment ce te vede perfect stabil de o perioada de (si ii reamintesti tu perioada ca ei nu tin minte si nici nu isi noteaza) sa iti mai scada din medicatie.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: