Ma doare testicolul stang

15-08-2011
Santejudean
Nu este medic/terapeut
Santejudean
de 5 zile ma doare testicolul stang asa ca si cand tear lovi cineva la el durerea aia
am 15 ani si credeam ca ii de la dezvoltare dar acuma nu mai stiu ce sa zic
ma doare cand il ating in partea de jos.
7 comentarii
0
15-08-2011, ora 16:13
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
Spune-le parintilor si fuguta impreuna cu ei, la medic.Nu-i de joaca...si odata, in viata, iti va parea rau ca ai tot amanat.Sanatate.
0
16-08-2011, ora 15:10
Santejudean
Nu este medic/terapeut
Santejudean
alte raspunsuri oricum merg cat de repere dar vreau sa stiu ce are ca am vazut pe forum ca multa lume are acceaasi problema
ps nu am avut contact sexual
0
16-08-2011, ora 20:47
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Poate fi o infectie, un inceput de hernie etc...nu te speria, mergi cu unul dintre parinti la medic.
0
16-08-2011, ora 21:13
Santejudean
Nu este medic/terapeut
Santejudean
merg miercuri... si daca sa zicem cai hernie ce se intampla? nu o sa mai pot ridica niciodata?
0
17-08-2011, ora 09:44
Santejudean
Nu este medic/terapeut
Santejudean
de azi dimineata nu ma mai doare decat foarte slab chiar deloc de ceeeeeeeeeeeee?
ce sa fac sa mai emrg si sa consum bani repet nu ma mai doare decat chiar un pic oare sa vindecat infectia?
0
17-08-2011, ora 14:09
Santejudean
Nu este medic/terapeut
Santejudean
am fost pana la ulma suspect de infectie urinara maine duc probe de urina.. dar in rest bine
am o intrebare care nu are legatura cu subiectul vrau sa stiu asi putea emrge la judo la antrenamente daca am avut aucm 3 luni fractura aia de clavicula, am mai vorbit despre ea
0
19-08-2011, ora 08:04
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Poti merge din septembrie, dar antrenorul sa stie de fractura de clavicula cand te vei intalni cu el..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Creșterea nivelului de testosteron îi face pe adolescenți să fie nerăbdători
  • Lovitură la/în testicule
  • Trăirile pozitive din adolescență pot influența sănătatea și starea de bine la maturitate
  •