ma indragostesc prea repede.
Incep prin a spune urmatoarele dupa cum am spus-o si in titlu. Cand imi place enorm de cineva ( si mi s-a intamplat asta de multe ori in ultima vreme), foarte greu " imi trece" de persoana respectiva. Chiar si acum sunt in "vorbe" cu cineva care nu este interesata de mine cum sunt eu interesat de ea, sunt "im limba" dupa persoana respectiva, azi am cautat-o toata ziua, i-am dat mesaje dar nu a raspuns, nu stiu din ce motive, iar eu am fost toata ziua impacientat de nici macar nu am putut nici sa mananc, m-am tot uitat la telefon, pe media sociale, imi pierd total mintile cand imi place de cineva enorm.chiar nu stiu de ce am problemele astea, inainte nu ma stresam de absolut nimic.ce este de facut, chiar am epuizat toate metodele posibile.!
2 comentarii
Pare a fi un comportament dependent, obsesional si de controlare. Nicidecum nu va pune bazele unei relatii sanatoase.
Un consult psihologic poate identifica cum stau lucrurile si cum pot fi modificate.
Un consult psihologic poate identifica cum stau lucrurile si cum pot fi modificate.
Buna ziua,
am citit cu interes povestea dvs. Care este intrebarea ca urmare a acestei povesti?
am citit cu interes povestea dvs. Care este intrebarea ca urmare a acestei povesti?
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2poate fi tratata detasarea emotionala?
- 12teama de examene
- 4tulburare emotiva
- 4nu pot sa-mi stapanesc emotiile
- 3emotii puternice... cum scap de ele?
- 3frica, emotiva, retrasa
- 13ati gasit tratamentul?
- 5transpiratie excesiva pe fond emotional
- 9Imi lipsesc sentimentele, emotiile pozitive
- 3tensiunea, stresul prelungit, emotiile
- 4transpiratie excesiva a palmelor si a talpilor
- 3Emotii examen auto
- 7greata, voma
- 7Exista un tratament pentru tremuratul mainilor?
- 3de ceva timp am avut stari de lesin, emotii, atacuri de panica, frica intensa
- 8TRAUMA ORIGINARĂ
- 1Emotii puternice
- 4Rosu la faţă
Mai multe informații despre: emotia
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
