mancarimea in zona intima

11-10-2011
alexandraR
Nu este medic/terapeut
alexandraR
BUNA!am o intrebare mare pentru dvs!am nishte mincarimi puternice in zona intima !si nu stiu ce sa fac !am avut contacte sexuale neprotejate shi in timpul ultimului contact sexual am avut dureri!datimi va rog mult un sfat dar nu ma trimeteti la ginecolog!pentru ca am fost si nu mia spus nimik eficient!mia spus ca cumpar, clotrimazol'atept raspunsul dvs.
3 comentarii
0
11-10-2011, ora 21:20
Mabel
Nu este medic/terapeut
Mabel
Te trimitem la ginecolog, sa faci un test ca sa vezi exact ce este, apoi sa iei tratamentul care trebuie. Contactele neprotejate iti pot aduce mult rau..si nu numai tie, ci si celor cu care le intretii. Probabil esti foarte tanara si nu dai mare importanta. Cu trecerea timpului, insa, vei vedea ca ai facut rau ca nu ai avut grija de tine.
Deci, fuga la medic!
0
11-10-2011, ora 21:22
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
draga mea,
pai..si daca ti-a zis sa cumperi..de ce NU l-ai cumparat?
Se cumpara din farmacii- fara reteta- si dupa ce te speli, aplica-ti acel unguent.
Sanatate..ai grija la "contacte sexuale neprotejate ".
0
14-10-2011, ora 07:33
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Ia o solutie pentru spalaturi vaginale [ Femigin B ] si o crema Nidoflor.Nu mai pune chiloteii in masina de spalat ci intr-un lighenas cu apa foarte fierbinte si detergent.lasa-i acolo pana se va mai raci apa, si dupa spalare si clatire ii pui in apa cu putin clor [ nu stiu ce varsta ai, dar cred ca stii ca sunt solutii cu clor si pentru rufe colorate...].
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.