Mâncărimi, roseata

02-09-2017
Laurentiu1995
Nu este medic/terapeut
Laurentiu1995
Rog pe cineva care stie sau s a comfruntat cu aceasta problema sa ma lămurească si pe mine. Sunt baiat, 21 de ani, De curand(2-3 zile) dupa mai bine de 2 saptamani in care tot am mâncărimi in zona intimă, am observat ca mi au iesit 3-4 (umflaturi) pe pielea penisului ca si cum ar fi coșuri in piele, 2 mi au iesit pe testicul si 2 pe pielea penisului(nu pe cap, acolo nu am nimic) sunt putin speriat pt ca am facut destul de des sex si am mai schimbat din partenere iar in localitatea in care ma aflu eu abia peste 1 saptamana va veni un medic dermatolog la care sa ma duc. Tin sa precizez ca ma rad destul de des si de vreo 2 ori am dat cu lama bigului pe pielea penisului si ma tot gandesc ca de la ras am mâncărimile dar nu stiu ce poate fi. Si mai precizez ca m am mai confruntat cu mici gâlme asa in trecut care au trecut de la sine dar niciodata nu am avut mai mult de una. Si mai precizez faptul ca atunci cand urinez, simt usturime dar modificarea urinei la culoare, scurgeri sau mirosuri neplăcute nu am.. ce ar putea fi? Mai doare(ustura) uneori si fara sa urinez, fara sa fac nimic. Dar imi vine sa urinez si des(si pt asta consum si multa apa zilnic(2-3 litri)
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: