Medabon

17-10-2020
Rea
Nu este medic/terapeut
Rea
Din păcate, am fost nevoita sa recurg la aceasta metoda. Am citit comentariile despre acest medicament și m am îngrozit, gândindu ma ce urma sa patesc. M am pregătit cu nurofen forte, tampoane vata și rugăciuni. Am luat prima pastilă în cabinetul doctorului urmând ca azi sa î mi introduc patru pastile mici ceia ce sa și întâmplat. Am luat și un nurofen forte, de frica. Am așteptat durerile secunda cu secunda dar nu au apărut, la doua ore a început sângerarea destul de puternica trei tampoane în prima ora, doua în a doua și menținându-se trei ore. Am mers la baie și am făcut pipi simțind un cheag cum se scurge ușor. Se eliminase sarcina. NU AM AVUT NICI UN FEL DE DURERE. Sângerarea a scăzut în intensitate, un tampon la ora. Am început sa fac ordine și sa gatesc, durere nu am avut și nici acum nu am. RECOMAND ACEST TIP MEDICAMENTOS.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Avortul medicamentos prin instalarea de agenti abortivi
  • Avortul medicamentos prin reducerea selectiva
  • Avortul medicamentos acasă - ce trebuie să știi
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.