Menopauza
buna ziua am 48 de ani de vreo 4 ani am intrat la menoapauza dar tot mai aveam menstruatie la citeva luni nu a trecut niciodata un an fara, iar de vreo 2 luni sangerez aproape incontinu cu pauze de citeva zile o saptamana maxim, va rog spuneti-mi este normal?
1 comentarii
Buna ziua,
nu este normal sa sangerati, mergeti la medical care va consulta de obicei sa verifice despre ce este vorba. Nici o sangerare in afara menstruatiei nu este un symptom normal. Mergeti la medic cat de curand puteti.
O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes
nu este normal sa sangerati, mergeti la medical care va consulta de obicei sa verifice despre ce este vorba. Nici o sangerare in afara menstruatiei nu este un symptom normal. Mergeti la medic cat de curand puteti.
O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes
Alte subiecte recente din această secțiune: