Menstruatie întârziată după avort

02-06-2021
Ileana Mădălina
Nu este medic/terapeut
Ileana Mădălina
Bună! Deja sunt 47 de zile de la avort medicamentos insă nu mi a venit menstruatia, care credeți ca sunt motivele?
4 comentarii
0
03-06-2021, ora 05:29
Nebula
Nu este medic/terapeut
Nebula
Ai fost la control pentru o a doua ecografie? Test de sarcină?
0
03-06-2021, ora 18:38
Ileana Mădălina
Nu este medic/terapeut
Ileana Mădălina
Da am fost, s a curatat tot, am făcut și test de sarcina și a ieșit negativ. Însă menstruația tot nu a apărut..
0
10-06-2021, ora 09:54
Anonim222211
Nu este medic/terapeut
Anonim222211
Buna. Cum a fost dupa avort? Ati avut sangerari ca la menstruație? Am făcut si eu unul, dar nu am sangerari ca la o menstruație. Sunt mult mai reduse de culoare maroniu. Sunt foarte speriata pana o sa ajung la medic. Am eliminat si cateva cheaguri, dar la ce am citit ma asteptam la o mentruatie abundenta. Mulțumesc.
0
23-06-2021, ora 00:27
Je_maria
Nu este medic/terapeut
Je_maria
Buna, eu am avut sangerari abundente cu cheaguri primele 3zile, dar toata luna am avut scurgeri, si da, au fost maronii!mie mi-a dat antibiotic si ergoment de la inceputul sângerării timp de 7zile!
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Avortul medicamentos prin instalarea de agenti abortivi
  • Avortul medicamentos prin reducerea selectiva
  • Avortul medicamentos acasă - ce trebuie să știi
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.