Nod în gât
De duminică seară am început să mă simt rau.mi se uscat gâtul mi s-a pus un nod în gât și numai puteam respira bn.inghiteam si Numai imi puteam reveni rămâneam fara aer.iau escitalopram cate 1 pe zi.am si probleme cu inima.ce sa se fi intamplat? Si acum mai am aceleași probleme.
3 comentarii
Din ce descrieti, poate fi un atac de panica. Ar fi indicat sa ii spuneti psihiatrului care v-a recomandat escitalopramul. Si sa faceti analize si la tiroida - ea mai da atacuri de panica, anxietate. Acest "am si probleme cu inima" are si un diagnostic de la cardiolog? Ca daca e asa, va trebui sa vobiti si cu dr cardiolog. Poate tratamentele interfereaza cumva, desi e putin probabil. Neaparat, vorbiti cu ambii medici.
Multumesc.da am tratament si ptr inima de la cardiolog.am avut brs ...
Buna seara nu ar strica un const psihiatric
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2Senzatia de nod in gat
- 6Senzatia ca mi-a ramas ceva in gat partea dreapta...
- 3Puroi si nod in gat
- 12Senzatie de nod in gat! Va rog, am nevoie de ajutor !!
- 6In urma cu vreo 7 luni simteam ceva in gat mereu, mai ales cand dormeam
- 0nodul la gatulet va rog frumos sa-mi raspundeti..
- 2Nod in gat!
- 2Nod in gat si raguseala
- 8durere in piept partea dreapta si nod in gat
- 0Buna seara nu stiu ce am !!! care ati trecut prin asa ceva datimi un sfat va rog
- 11Senzația de nota în gât
- 2Esofagita de reflux gastroesofagian
- 0Senzatie de nod in gat
- 0Vocal Cord Disfunction sau laringita
- 2Poate fi cancer? Am 15 ani, si de cateva zile ma simt rau
- 5Senzație de nod/flegma in gat
- 1Senzatie de nod in gat+tuse seaca amigdalite umflate
- 1Senzatie de nod in gat
- 16Slabiciune, nod in gat, stari lesin
- 1Gât uscat, nod in gât și edem pe aritenoizi
Mai multe informații despre: Senzatia de nod in gat
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
