Nu se mai scoala

02-12-2016
TabacaruEmil
Nu este medic/terapeut
TabacaruEmil
Salut!Am 17 ani si am avut o problema cu scularea penisului.Acum 2 zile am facut pentru prima data sex, am fost cu fratele meu si cu un prieten la femei.Eu imi doream de foarte mult aceste lucru am incercat cu mai multe fete dar nu au vrut, in ultimul an am tot cautat pentru ca sunt curios cum e, as putea spune ca eram aproape disperat.Cand am ajuns aveam asa e retinere dar oricum o faceam.Eu am fost primul, ne-am dezbracat si am inceput sa o ating, ea incerca sa mi-o scoale, dar nu mergea(ma masturbasem pe zi inainte).A reusit cu gura sa mi-o scoale si am inceput sa o introduc in vagin, dupa vreo un minut cam asa se culcase la loc(era si cam larga fata pentru ca nu simteam nimic)A inceput din nou sa faca oral si sa sculat din nou si in cam 4 min imi dadusem drumu.Nu stiu de ce nu a vrut sa se scoale pantru ca de obicei seara ies cu o fata si ea vine fara sutien sau ceva pe ea si contactele cu ea sunt dese, ne mai muscam de gat una alta, dar chestia eta ca mi se scula imediat ca o atingeam, dar nu stiu ce sa intamplat pentruca dupa ce am fost la femei urmatoarea seara am iesit cu ea si o atingeam dar se scula pe jumateAcum parca nici nu mai vreau sa fac sex pentru ca nu mi teama ca nu se scoala.Cateva informatii care ar putea ajuta:in masina era frig, in seara aia nu aveam chef sa fac sex pentru ca ma masturbasem pe zi, de obicei ma mastrubez la 3-4zile.
2 comentarii
0
04-12-2016, ora 19:47
Dr. Adrian Barna
Medicina generala, Sibiu
Dr. Adrian Barna
Sexul, actul de a face sex, nu este un sport... Nu trebuie să fie nici contra timp, nici contra partenerului/partenerei...și nici nu trebuie să se întâmple după un program dinainte stabilit...
La începutul vieții sexuale e normală o oarecare tulburare pe care o descri tu aici. Dacă te încălzește, nu ești nici primul și nici ultimul care pățește așa ceva. Cu Calm și răbdare vei trece peste. Însă nu dispera... Din ce îți vei dori mai repede și mai mult... se va întâmpla mai des să ai probleme.
Ca sfat, insistă mai mult pe preludiu, concentrează-te pe ce simte partenera, nu ceea ce simți tu, și mai ales NU pe ceea CE CREZI tu că ar trebui să simți... Caută, pentru început, o parteneră stabilă, încearcă să o cunoști, să faci ceea ce îi place, astfel vei căpăta încredere în tine, iar dacă pui și niște condimente (sentimente) va ieși foarte bine...
0
23-12-2016, ora 14:30
Dr. Petre Muresan
Medicina de familie, Cluj-Napoca
Dr. Petre Muresan
Sfaturile pe care le-ati primit sunt foarte bune. Daca totusi nu merge, va recomand sa consultati direct un medic care trateaza TDS ( tulburari de dinamica sexuala ) si veti afla mai multe lucruri si mai ales mai aplicate la persoana dumneavoastra. Aceasta va decurge din faptul ca medicul respectiv va ajunge sa cunoasca mai multe lucruri despre dumneavoastra decat stim noi acum.
dr Petre Muresan
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici