Off, Va rog un raspuns: prezervativul s-a rupt

18-01-2010
CatalinUID
Nu este medic/terapeut
CatalinUID
Buna Ziua. As dori si eu un raspuns la o intrebare. Am facut sex cu prietena mea, si s-a rupt prezervativul. Nu am ejaculat in el, ea e virgina, si urmeaza sa aiba Ciclul Menstrual in urmatoarea saptamana. E posibil sa ramana insarcinata? Va rog sa luati in considerare topicul meu. Multumesc.
4 comentarii
0
18-01-2010, ora 02:03
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
NU prea, şansele sunt aproape infime!
0
18-01-2010, ora 14:31
CatalinUID
Nu este medic/terapeut
CatalinUID
As vrea sa adaug ca a avut ultimul ciclu pe ziua de 19-20 decembrie, si urmatorul ea zice ca trebuie sa vina saptamana viitoare sau maxim peste 2 saptamani. Mie imi este mai tare frica decat ei, am auzit si de contraceptivele de urgenta, dar nu as vrea sa le cumpar din cauza efectelor secundare. Nu stiu ce sa fac, un sfat va rog.
0
19-01-2010, ora 02:21
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Sfătuiţi-vă prietena să consulte un medic ginecolog. Toate cele bune şi, pe viitor, fiţi mai precaut!
0
19-01-2010, ora 18:52
bibi23
Nu este medic/terapeut
bibi23
daca nu au trecut cele 72 de ore, mai bine sa ia o pilula de a2a zi, si asa te linistesti. gandeste-te daca nu ii vine la timp ciclul menstrual, atunci ce faceti??
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici