Ruperea prezervativului
Am avut un contact sexual in ultima saptamana in care s.a rupt prezervativul, de 2 ori in zile diferite si din 2 cutii diferite.care ar fi motivul ?...precizez ca am folosit lubrifiant si nu e prima data cand folosesc prezervativul dar nu am mai patit niciodata...Si pe langa asta am observat o inflamatie(o buba ) pe testicul apropiat de picior...e ca o iritatie (cca. 1 cm diametru) e incomod la mers...
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 122oare sunt gravida?
- 5Cand apar semnele de gravida?
- 4prezevativ rupt, menstruatie intarziata... e insarcinata?
- 7Durere penis, rog lamuriri!
- 6ar trebui sa imi fac griji?
- 7prietena mea a luat prima pastila de postinor 2 urmand ca la 12 ore sa o ia pe cea de a 2-a.
- 6Sunt speriat... prezervativul s-a rupt
- 5prezervativul rupt, postinor 2.. sarcina?
- 10Acum un an am facut sex cu o prostituata si am avut "norocul" sa se rupa prezervativul
- 7urgent: prezervativ spart si postinor
- 3Putin disperata
- 7Sarcina?
- 8Prezervatul s-a rupt (pt prima data)
- 4E posibil sa raman insracinata?
- 4Reactie adversa - Postinor 2
- 0mi-a întârziat ciclu ce e de făcut?
- 1Ajutati-ma, va rog din suflet! probleme dupa Escapelle
- 1Ajutor: s-a rupt prezervativul
- 1Oare sunt gravidă?
- 1Posibila sarcina
Mai multe informații despre: prezervativul rupt
