Pete rosii pe capul penisului

28-04-2012
brdan181
Nu este medic/terapeut
brdan181
Salut !
Joi dimineata am avut un contact sexual cu prietena mea neprotejat, am mai avut contact sexual cu ea in trecut acum aproximativ 6 luni tot neprotejat, insa de data aceasta, dupa contactul sexual, mai precis seara, am observat ca mi-au aparut ca un fel de bubite mici si multe pe capul penisului, acestea sunt si pe pielea decalotata a penisului, toata partea decalotata fiind inflamata.

Mi s-a mai intamplat in trecut si cu alte fete, insa aceste bubite durau maxim 1-2 zile, insa e a 3-a zi si in momentul de fata ma doare testicolul stang.

Ce pot face ? In afara de a merge la doctor, ma sperie sentimentul ca as putea fi purtator de vreo boala :-s
Sa mai astept vindecarea acestora ? Un prieten mi-a zis sa incerc cu ceai de musetel, in maxim 2 zile trece il prezinta ca a fi 'leac babesc'.
A mai intampinat cineva aceasta problema ? Ce a-ti facut ?
1 comentarii
0
03-05-2012, ora 15:28
brdan181
Nu este medic/terapeut
brdan181
PENTRU CINE MAI INTAMPINA ACEASTA PROBLEMA !

Deci petele rosii pe capul penisului sunt datorate unei infectii intestinale, am fost la spital, nu zice asta doctorul din mine ci un medic chirurg.

Tratati-va !

Sper sa ajute pe cineva acest topic !

Sanatate !
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.