Pete rosii penis

27-03-2016
RoscoeJenkins
Nu este medic/terapeut
RoscoeJenkins
Buna ziua, acum 2-3 zile am observat ca mi-au aparut 2 pete rosii pe penis (una imediat sub cap iar a doua sub prima pata, mai spre baza), problema a inceput cand am incercat sa fac sex cu prietena si am simtit exact in locul petelor o durere, parca ceva ma intepa in acea zona. Pana acum eu nu am experimentat decat mici iritatii in zona genitala si nu mi-am facut probleme, am folosit putina crema de galbenele si am zis ca-mi trece, problema este ca asupra iriatiilor crema de galbenele ma ajuta foarte mult si imi treceau aproape imediat, eh aici nu a fost asa, crema nu ma ajuta absolut deloc moment in care mi-am dat seama ca posibil sa nu fie o iritatie. M-am uitat mai atent si am observat ca intre cele 2 pete rosii este o "fasie" de piele foarte sanatoasa, deci m-am gandit eu ca e cam imposibil sa fie iritatie. Tin sa precizez ca de cand am incercat sa fac sex si am avut dureri (doar in timp ce incercam, nu si dupa) nu am mai avut niciun fel de durere, le spun pete ca nu sunt bube ( umflaturi ) sunt pur si simplu 2 pete rosii care nu dor, m-am spalat cu apa si nu ma doare cand ma ating in zona respectiva cu mana. Totusi am stat relativ linistit si am asteptat sa treaca pana astazi dimineata cand am observat ca ma mananca foarte tare piciorul si am descoperit ca am o bubita exact ca o piscatura de tantar care ma mananca si bineinteles s-a instalat panica, gata am sifilis. M-am gandit ca mi-ati putea da niste sfaturi/pareri pana voi ajunge la doctor, pot face si poze daca este nevoie, astept parerile voastre despre ce ar putea fi. Multumesc anticipat.
1 comentarii
0
30-03-2016, ora 16:48
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Singura solutie este sa mergeti la un medic dermatolog. Pana atunci nu folositi nicio solutie sau unguent pentru ca puteti schimba aspectul.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.