Piele fara fermitate si care ustura

24-07-2020
Diana2499
Nu este medic/terapeut
Diana2499
Buna ziua!Am o problema care ma ingrijoreaza foarte mult. De ceva timp mi s-a lasat pielea. Este subtiata si moale, daca ma ating ramane o urma alba ce se retrage, la fel si daca stau jos sau se imprima orice pe mine, ramane o urma imediat. Tot corpul meu este mult mai moale, sanii si-au pierdut fermitatea, soldurile si fesele la fel. Inclusiv fata, o simt foarte moale si fara fara fermitate. De asemenea, ma ustura pielea si raman cute daca indoi mana, la plica cotului, genunchi, etc. Ca si cum am imbatrani. Dimineata ma trezesc foarte calda, ca si cum as avea febra.Iar muschii mi se zbat. Mentionez ca am doar 21 de ani, nu fumez, nu beau, absolut nimic. Nici viata sexuala nu am inceput-o. Prezint un aspect ca si cum as fi slabit, insa nu s-a intamolat acest lucru.Va rog sa imi dati un sfat sau o idee despre ce ar putea fi. Multumesc anticipat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.