Poate ramane insarcinata?

02-01-2013
faqq
Nu este medic/terapeut
faqq
Buna seara, s-a intamplat ca acum 6 zile sa practic un joc erotic cu prietena...eram deasupra si am simtit ca imi vine sa ejaculez(ceea ce s-a si intamplat) dar cand am sesizat aceasta m-am ridicat repede si mi-am pus mana pe penis ca sa nu ajunga la ea pe vagin.Ea era si umeda toata dinainte si am rugat-o sa se stearga rapid cu o bucata de hartie igienica.Eu aveam si pe mana si pe penis sperma, dar ea era doar umeda dupa care s-a sters si nu mai era deloc...precizez ca penetrarea nu a avut loc in nici un fel si nu cred ca ar fi avut acolo deoarece eu nu prea o atingeam cu penisul acolo...si mai mult ca sigur nu in zona vaginului...oricum cand mi-am dat seama de aceasta m-am ridicat rapid si am pus mana...simteam cum imi curge lichidul dar mi-a curs exact in palma.ciclul trebuie sa-i vina in vreo 4-5 zile deoarece ea nu are ciclu regulat...se poate sa ramane insarcinata chiar daca s-a sters rapid acolo si ea era deja umeda foarte tare?
P.S: E si virgina.
4 comentarii
0
02-01-2013, ora 21:07
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
daca cele enumerate sunt chiar asa cum le-ai descris,
NU este nicio problema.
La multi ani!
0
03-01-2013, ora 00:32
silygirl
Nu este medic/terapeut
silygirl
Dar daca a ajuns lichid seminal in contact cu vaginul, este posibilitatea unei sarcini? virgina fiind?
0
03-01-2013, ora 11:16
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
NU.NU
0
03-01-2013, ora 23:11
TheDuchess
Nu este medic/terapeut
TheDuchess
Faqq, depinde de perioada de fertilitate, dacă trebuie să îi vină e posibil să fie scăzută fertilitatea şi să fie totul în regulă.
E bine că s-a şters, nah. Faceţi un test de sarcină, scrie pe instrucţiuni cum se foloseşte.


Silygirl, chiar dacă e virgină, posibilitatea unei sarcini apare dacă lichidul spermatic ajunge în vagin. Din moment ce au intrat în contact, e un oarecare risc. Depinde de fertilitate.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •