posibil sarcina

19-08-2013
Boogdz
Nu este medic/terapeut
Boogdz
acum 2 luni am intretinut relatii sexuale cu prietena mea.am scos penisul la timp am ejaculat si dupa 5 minute am continuat fara sa ma spal sau sa ma sterg si e posibil sa fi ramas sperma pe penis.mentionez ca am facut neprotejat.in ultimele 2 saptamani prietena mea are mai tot timpu stari de voma.menstruatia ia venit la timp si dasta am postat aici ca sa stiu daca e posibil sa fie o sarcina sau e asa din cauza oboselii sau a stresului.nu prea prezinta semnele unei sarcini dar totusi sunt ingrijorat.va rog astept un raspuns.
4 comentarii
0
19-08-2013, ora 22:58
Sophia1975
Nu este medic/terapeut
Sophia1975
Sa faca test de sarcina luat de la farmacie.
0
20-08-2013, ora 12:35
Lisa00
Nu este medic/terapeut
Lisa00
Daca i-a venit mestruatia faptul ca ii este rau poate fi doar autosugestie...se gandeste la o sarcina si fara sa vrea isi induce stari de rau.Data viitoare aveti grija protejati-va nu distruge viata fetei..un avort o va marca pe viata!!!
0
20-08-2013, ora 14:10
Anonimka
Nu este medic/terapeut
Anonimka
daca deja a aparut menstruatzia aceasta este primul fact ca nu este insarcinata...))...shi ar fi bn ca sa incerce un test de la farmacie...))
0
20-08-2013, ora 21:20
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ Boogdz

Prietena ta poate ramane insarcinata (pe viitor) si din cauza lichidului preseminal. Care apare la inceputul actului sexual.
Folositi prezervativ.
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.