Postinor

19-10-2018
Elena Anamariax
Nu este medic/terapeut
Elena Anamariax
La 5 zile dupa luarea pastilei de a doua zi, Postinor, am avut o sangerare (culoare rosie, nu maro sau altcumva) cu cateva firicele sa spun asa (putine). Sa imi fac grija in legatura unei sarcini? Am citit ca poate sa fie un efect al pastilei dar sunt curioasa legata de intrebarea cu sarcina.
1 comentarii
0
22-10-2018, ora 16:18
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Pastila de a doua zi poate da dereglari ale menstruatiei de aceea este recomandat ca aceasta metoda sa fie folosita in caz de urgenta majora,

O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes Romania International
Adaugă un comentariu / răspuns

 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.