Problema cu erectia
Am o problema in legatura cu erectia, am o prietena si am vrut sa intretin relati sexuale cu ea dar cum mi se scula se punea la loc si cred ca am avut o fractura de penis acum cativa ani cand eram mai mic sa zicem 14-15 ani... acuma am 20 si nu am fost la medic si nici simptome cu zice pe internet, nu prea aveam habar despre aceste lucruri importante.Pe langa aceasta problema cu erectia imi apare si o solutie transparenta si lipicioasa cand is cu ea...
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2erectie prematura
- 6in timpul actului sexual penisul nu sta in stare de erectie
- 4ii moare la intrare :((
- 4Virgin si erectie slaba
- 2Actul sexual in sine dureaza 2-3 minute
- 6Nu am erectie. Va rog frumos ajutati-ma ca nu as vrea sa dau gres si a 4 oara
- 5Am o problema va rog frumos daca ma puteti ajuta...
- 7Dupa 1-2 min. imi pierd erectia - ce se intampla?
- 4imi dau drumu repede
- 6Problema erectila: erectia dispare imediat
- 20Cum sa inteleg.
- 0fractura de penis
- 1erectie de scurta durata
- 5Mi se scoala si dupa 5 min mi se culca... Ce sa fac?
- 6Imi moare la intrare
- 1Probleme cu penisul
- 9problema erectie
- 5Probleme Erectie
- 4Erecție scăzută pana la capăt.
Mai multe informații despre: erectia de scurta durata fractura de penis
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
