Problema penis

02-09-2012
Norbi07
Nu este medic/terapeut
Norbi07
Buna ziua ! scriu pe acest forum deoarece am o mica problema. Aceasta problema nu necesita vizita la medic deoarece nu am dureri nu ma jeneaza nimic, am mai fost la medic urolog din alta problema si probabil a vazut si chestia asta insa nu a sesizat a fi ceva problema. Pe penis ca si toata lumea am o vena, la unii nu se vede la altii se vede putin la altii e mai evidentiata. La mine e mare de cand ma stiu adica foarte evidentiata, nu ma doare nu ma deranjeaza in timpul actului sexual nu nimic, doar ca e foarte inestetica si unele fete reactioneaza mai ciudat cand o vad. Ma intrebam daca nu exista ceva medicament sau vreo solutie pentru subtierea acestei vene sau nu stiu cum sa zic.

Mersi anticipat !!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.