probleme cu respiratia

18-09-2010
ligner felicia
Nu este medic/terapeut
ligner felicia
Am 20 de ani 60 de kg si 1, 60 m.Am probleme cu respiratia din februarie am impresia ca nu primes aer foarte greu respir.Am ipresia ca am un nod in gat dupa aia incet nu primes aer, incepe sa ma doara pieptul.Am fost la endocrinologie am facut analize de sange, ecograf la gat o zis doctorul ca totul ii in regula.Am facut raza la plamani, acolo am avut o mica infectie am luat medicamente si m-am simtit bine.Am umblat la pshiiatrie am primit un medicament din martie pana in iulie am luat tratamentu, pana acuma m-am simtit bine.in iulie m-am dus la orl o zis ca am probleme cu amigdalita am fost la spital mi-o facut operatia mi-o scos amigdalita, De o saptamana iarasi simt nodu in gat am impresia k nu am aer si ca ma doare pieptul.Nu mai stiu unde sa ma duc ce sa m-ai fac?medicul de3 familie nu ma mai trimite nici unde.Ajutati-ma va rog
2 comentarii
0
19-09-2010, ora 18:45
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
Medicul tau de familie nu sa gindit ca ai putea avea o pb. cu inima? un control la cardiolog nu strica nimanui, ba, dupa parerea mea cred ca ar tb. fiecare pers. in parte sa faca un control amanuntit macar odata pe an.
0
04-09-2012, ora 20:44
Cri5ti
Nu este medic/terapeut
Cri5ti
ligner felicia, te rog daca afli ceva mai exact de problema ta sau intre timp ti-a trecut te rog da-mi un email- deoarece am si eu aceeasi probleme si nu stiu ce sa ma mai fac.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce faci când copilul nu respiră bine (nu poate să respire)?
  • Noi date despre mucus ar putea ajuta pacienții să respire mai ușor
  • Respirație dificilă? - cum îți dai seama că ai ceva la plămâni
  • Ce să faci când simți că nu ai suficient aer (probleme de respirație)
  • Dificultăţi la respirat? Cum îţi dai seama dacă respiri bine sau nu
  •