Puncte albe in gat

27-02-2009
bularca
Nu este medic/terapeut
bularca
De la o vreme mi-au aparut in gat niste puncte (sau pete) alb/galbui care se desprind si apar ca niste mici buchetele cu un miros ingrozitor. Ceea ce ma ingrozeste este faptul ca au inceput sa se inmulteasca. Nu ma dor, doar jeneaza la inghitit, insa din cauza lor am o halena groaznica. Va rog din suflet, ajutati-ma cu sfaturi!
4 comentarii
0
28-02-2009, ora 13:43
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
Un consult la ORL.. o sa te ajute sa stii sigur ce ai.. si cum se trataeaza !
0
28-04-2009, ora 18:26
ancutza24
Nu este medic/terapeut
ancutza24
Pt. bularca!!! Buna, sa stii ca si mie mi s-a intamplat chestia asta, dar nu am dat importanta...de undeva din amigdale ies chestiile astea si ulterior se refac..foarte bizar. Daca afli ce ai, da-mi si mie de veste...eu sunt satula de doctori, nu ma mai duc. Merci!!!
0
31-01-2013, ora 21:20
bularca
Nu este medic/terapeut
bularca
Au trecut cativa ani, iar eu nu mi-am rezolvat problema ORL. Dr ORL-ist mi-a spus ca in gatul meu se depun celule moarte si nu e nicio problema. Eu am gastrita si am observat ca din cauza ei am problemele cu gatul. Sunt tare disperata, mai ales ca am facut tratamente pentru stomac, tot felul de tratamente pentru gat si sunt tot mai rau. Ajutooor va rog!
0
01-02-2013, ora 16:49
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
1. ai citit ce recomand pentru probleme cu stomacul si faringele...aici pe forum ?
2. faci poze cu gatul..sa vad unde e problema..pe amigdale sau faringe..si ataeezi pizele pe adresa mea pe hotmail
-
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: