de un an ma simt foarte rau: dureri de gat, dureri de urechi, dureri la baza nasului, nas infundat
nu stiu cum sa incep acest measaj...cam de un an si ceva ma simt foarte rau:dureri de gat, dureri de urechi, dureri la baza nasului, nas infundat, dureri ingrozitoare de cap si mai ales de ochi, obosela fizica, febra cateodata si stari de frig.am urmat un tratament cu antibiotice(penicilina si ampicilina) dar fara rezultate, mi-am facut raze pt sinuzita dar nu a iesit nimic, analize la sange dar din nou nimic, am fost la control oftalmologic, din nou nimic.nu stiu ce sa mai fac, la cine sa mai apelez
2 comentarii
neaparat du-te sa te vada la cap. nu stiu cum se numeste examenul, dar e posibil sa fie niste centri nervosi atinsi. sau poate o forma de depresie. intreaba pe cineva de la neurologie.
eu iti recomanda sa iti faci un exudat nazo-faringian si analize la sange in special sa ceri sa ti se faca ASLO
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3picaturi de nas care desfunda bine
- 2m-am trezit cu o mare durere de gat in partea dreapta
- 14dureri de gat, cap, umeri
- 4Dureri si senzatie de presiune in ureche
- 25orl - recomandari/sfaturi
- 11Probleme ureche
- 2Ma doare maseaua si urechea
- 1tuse si nas infundat
- 6Dureri mari de cap, nas infundat
- 0Durere gat severa brusca+flegm uscat urmat tuse si urechi infundate durere la nivel gingie
- 6infectie corzi vocale?
- 3insuflatie tubulara
- 9pentru dl dr flueraru
- 1O nara infundata permanent !
- 1respiratie doar pe gura
- 3Nas incarcat
- 1Nas infundat, rinita cronica si stafilococ auriu!!!!
- 2Ce am putea face? Otita externa!
- 6Durere in gat si mancarime in urechi
- 4Nas desfundat in poziție culcată?
Mai multe informații despre: nasul infundat Durere de gat durerea de ureche
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: