puncte rosii pe capul penisului

09-03-2012
daniiiii
Nu este medic/terapeut
daniiiii
am35 ani insurat.
de vro saptamana pa capul penisului a aparut cateva puncte rosi la doua zile au disparut.
acu au aparut mai multe, si e o mancarime usoara nu tot timpul. sotia mea cu vreo 3 saptamani a avut o problema, in zona genitala a aparut o iritatie ( rosie) a fost la medic ia dat 2 unguent(fucidin, nidoflor) ia trecut foarte repede
poate sa fie aceasta problema
nu am avut relati sexuale cu alte femei
va multumesc
3 comentarii
0
09-03-2012, ora 18:55
floare albastra
Nu este medic/terapeut
floare albastra
Nidoflorul este un antifungic, se da in cazul candidozei vaginale..mai mult ca sigur ca asta este, o ciuperca..pe care si propriul organism o poate declansa..trebuie tratat si partenerul..cu aceasi crema se unge de 2 ori pe zi, dupa efectuarea igienei locale, si abstinenta pana la vindecare..
0
10-03-2012, ora 14:55
sorin1234
Nu este medic/terapeut
sorin1234
buna ar trebui sa ai spui la sotie sa asi duca si amantul sa se trateze si oricum tia dat o ciuperca care ori de cate ori ai so tratezi dupa o perioada de timp iar va aparea asa ca multa sanatate...
0
13-03-2012, ora 00:52
Alex24.24
Nu este medic/terapeut
Alex24.24
Ba Sorine esti varza. Bagi mortu in ksa la oameni nevinovati.aia e o ciuperk nenorocita ce se face si de la lenjeria intima sintetica, wc.uri publice, pantaloni stramti, etc. Mai documenteazate.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
13-01-2023, ora 13:20
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 400 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.