puncte rosii pe capul penisului

09-03-2012
daniiiii
Nu este medic/terapeut
daniiiii
am35 ani insurat.
de vro saptamana pa capul penisului a aparut cateva puncte rosi la doua zile au disparut.
acu au aparut mai multe, si e o mancarime usoara nu tot timpul. sotia mea cu vreo 3 saptamani a avut o problema, in zona genitala a aparut o iritatie ( rosie) a fost la medic ia dat 2 unguent(fucidin, nidoflor) ia trecut foarte repede
poate sa fie aceasta problema
nu am avut relati sexuale cu alte femei
va multumesc
3 comentarii
0
09-03-2012, ora 18:55
floare albastra
Nu este medic/terapeut
floare albastra
Nidoflorul este un antifungic, se da in cazul candidozei vaginale..mai mult ca sigur ca asta este, o ciuperca..pe care si propriul organism o poate declansa..trebuie tratat si partenerul..cu aceasi crema se unge de 2 ori pe zi, dupa efectuarea igienei locale, si abstinenta pana la vindecare..
0
10-03-2012, ora 14:55
sorin1234
Nu este medic/terapeut
sorin1234
buna ar trebui sa ai spui la sotie sa asi duca si amantul sa se trateze si oricum tia dat o ciuperca care ori de cate ori ai so tratezi dupa o perioada de timp iar va aparea asa ca multa sanatate...
0
13-03-2012, ora 00:52
Alex24.24
Nu este medic/terapeut
Alex24.24
Ba Sorine esti varza. Bagi mortu in ksa la oameni nevinovati.aia e o ciuperk nenorocita ce se face si de la lenjeria intima sintetica, wc.uri publice, pantaloni stramti, etc. Mai documenteazate.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Bubițe pe penis - cauze, diagnostic, tratament
  •