Sa ma îngrijorez?
Buna!!
Sunt însărcinată în 4 săptămâni, am dureri de burta, și stări de ameteala...
Sunt normale în perioada asta?
Sunt însărcinată în 4 săptămâni, am dureri de burta, și stări de ameteala...
Sunt normale în perioada asta?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 0posibila sarcina?
- 0Gravida dar test negativ?
- 3Sarcina sau nu?
- 2O posibila sarcina?
- 0Posibila sarcina
- 0Simptome de sarcina
- 0Sarcină sau nu?!
- 8După cît timp în urmă contactului sexual îți poți da seama dacă ești însărcinată?
- 2As avea ceva sanse sa fiu insarcinata ?
- 1Sarcina??
- 3Sarcina oprită din evoluție ?
- 1Sarcina fara simptome!
- 0Ameteli, respiratie greoaie de la 7 zile
- 0Sarcina aproximativ 4 săptămâni
- 0Menstruație peste sarcina?
- 0Posibila sarcina
- 0Sunt insarcinata???
- 0Scurgere Roz
- 0Sa fie sarcina?
- 0Exista o probabilitate de sarcina ???
Mai multe informații despre: primele simptome de sarcina
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

